Szybka, pożywna sałatka, idealna dla wielbicieli tuńczyka.

Regulamin Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.Umyte rzodkiewki pokroić w kostkę, a szczypior drobno posiekać.Tę stronę ostatnio zmodyfikowano 20:14, sty 25, 2017.TERAZ GOTUJĘ Kto gotuje?Jeśli po około 10 minutach zaczyna lekko żółknąć, zmniejszam temperaturę do 120 stopni.BILGUUN – YouTube Przypomnij później Wyświetl Przypomnienie o polityce prywatności YouTube (YouTube należy do Google) Pomiń nawigację PL Zaloguj się Szukaj Wczytuję.

Wystarczy kliknąć na symbol otwartych drzwi znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu (na belce z danymi zalogowanego Użytkownika).Autor przepisu: oleńka   Babka piaskowa   4 komentarze   1 godz.

Zaloguj się, żeby Twoja opinia została wzięta pod uwagę.Dodam ,że Antoni kupił sobie nastepną zabawkę EXATEL za blisko 400 mln.GrzybyBorowiki Boczniaki Kurki Pieczarki Rydze Więcej.Jeśli nie masz mąki z ciecierzycy użyj innej.