Pierwszą potrawą jest cielęcina w pomidorach z ziemniakami.

To bogate i wilgotne ciasto czekoladowe.Pamiętaj, iż dodając komentarz po zalogowaniu, zyskujesz punkty w Społeczności WINIARY.Jak napisali sami autorzy przepisu "wielką zaletą tego tortu jest to, iż nie przekłada się go wysokokalorycznym i ciężkim kremem maślanym".Stosuje się je w leczeniu artretyzmu, cukrzycy i nadczynności tarczycy.Mleko słodzone gotować przez 2 godziny.Wciąż te same błędy Polska będzie bronić węgla do upadłego.

Wszystko delikatnie wymieszaj posypując prażonymi orzechami i polewając sosem.Teraz już nie będzie dylematów.

Jak napisali sami autorzy przepisu "wielką zaletą tego tortu jest to, iż nie przekłada się go wysokokalorycznym i ciężkim kremem maślanym".Pędzić można śmiało bez termometru, kiedy zobaczymy że leci mocne to dobrze, trzymamy temperaturę.Z tego, co zazwyczaj mamy pod ręką: marchewki, pietruszki i ziemniaka (można ugotować je w Bulionie warzywnym WINIARY), ogórka konserwowego, odrobiny musztardy i Majonezu Dekoracyjnego WINIARY.